Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekno-Cloud | Teknoloji Sitesi
Küçük yaşlardan beri yeniliğe, teknolojiye ve oyunlara ilgili oldum.Yaşıtlarımın çizgi-film izlediği zaman aralığında ben bilim kurgu filmlerini gözlerimi kırpmadan takip ederdim. Elbette dijitalleşen çağımızda aramızda benim gibi birçok insan var. Hatta artık çocuklarımız telefon-tablet-bilgisayar üçlüsü ile büyüyor.
Bizler ilgi duyduğumuz teknolojiyi de teknolojinin bir getirisi olan platformlardan, yani internet sitelerinden takip ediyoruz fakat ne yazık ki günümüzde bu konularda içerik üreten sitelere baktığımız zaman hep birbirini tekrar eden kopyala-yapıştır yazılar görüyoruz.
Arkadaş önerisi ile keşfettiğim tekno-cloud.net sitesi ise bahsi geçen durumun dışında kalıyor. Başta Teknoloji, Mobil ve Oyun kategorilerinde olmak üzere içi dolu ve özgün içerikler mevcut. Üstelik bu içeriklerin arasında hepimiz açısından faydalı olabilecek rehber yazılar da var.
Vakit öldüreyim diye girdiğim siteden çıkamaz hale geldim, haber içerikleri de paylaştıkları için artık gündemi Tekno-Cloud üzerinden takip ediyorum.
Tekno-Cloud platformunun en sevdiğim yanlarından biri de, teknoloji ile alakalı her konu hakkında içeriğe erişebilme şansınız olması, bu insanlar sitenin isminin hakkını veriyor Smile. Sitede bahsettiğim kategorilerin dışında donanım, yazılım, fotoğraf-kamera, sosyal medya, güvenlik, sinema-film, internet, alışveriş, yaşam gibi kategoriler mevcut, hepsinin de içi güncel ve özgün makaleler ile zenginleştirilmeye devam ediyor. https://tekno-cloud.net
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping